https://www.high-endrolex.com/10 У Броварах завершився Чемпіонат України серед молоді з хортингу | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

07.06.2011
ЧІПБ НУЦЗУ

У Броварах завершився Чемпіонат України серед молоді з хортингу

Спортсмени з числа курсантів та студентів Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) взяли участь у Чемпіонаті України серед молоді з хортингу, що пройшов 27-29 травня у м. Броварах Київської області.
    В особистому заліку стали чемпіонами у своїх вагових категоріях та виконали норматив майстра спорту України з хортингу курсант другого курсу Дмитро Пирогов (у ваговій категорії до 65 кг), курсант четвертого курсу Роман Ворона (до 87 кг), курсант другого курсу Ігор Гальчук (до 76 кг); срібним призером змагань став курсант першого курсу Сергій Шуба (до 65 кг); треті місця здобули студенти першого курсу Дмитро Рижко (до 76 кг), Гліб Непран (до 80 кг) та Богдан Чміленко (понад 75 кг); четверті місця посіли курсант першого курсу Олег Гужва (до 70 кг) та студент першого курсу Юрій Побережний (до 76 кг).