RSS

Новини навчальних закладів

25.09.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ на базі навчально-науково-виробничого центру відбулося засідання науково-технічної ради

25 вересня відбулося засідання науково-технічної ради (гуманітарної секції) на базі навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України. На засіданні були присутніми наукові співробітники ННВЦ, члени кафедри публічного управління у сфері цивільного захисту, кафедри менеджменту та спеціалізованої вченої ради Д 64.707.03 університету. У межах заходу було представлено та заслухано результати дисертаційних досліджень здобувачів наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю «Механізми державного управління» і «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку».
Так, результати своїх наукових досліджень представив Шевчук Р.Б. з теми «Удосконалення економічного механізму державного регулювання в умовах виникнення надзвичайних ситуацій». Науковий керівник – начальник ННВЦ Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська С. М.
Цього ж дня результати своїх наукових досліджень представив Кришталь Д.О. з теми «Механізми державного управління науково-технічним потенціалом вищої школи України». Науковий керівник – перший проректор Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, доцент Коврегін В.В.
Крім того, з доповідями щодо отриманих результатів проведених дисертаційних досліджень виступили Рубан А.В. з теми «Державне управління у сфері національної безпеки України» і Карлаш В.В. з теми «Механізми державного регулювання у сфері охорони здоров’я населення України». Науковий керівник обох здобувачів – завідувач кафедри менеджменту ННВЦ нашого Університету, доктор наук з державного управління, професор Шведун В.О.

Навчально-науково-виробничий центр, прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.