RSS

Новини навчальних закладів

20.09.2019
НУЦЗУ

До Дня винахідника і раціоналізатора України в НУЦЗУ нагороджено переможців Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки

20 вересня у залі нарад до Дня винахідника і раціоналізатора України в Національному університеті цивільного захисту України відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Відкритого конкурсу на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки.
Вітав присутніх проректор з наукової роботи університету Володимир Андронов: “Шановні науковці! Нехай ваш творчий розум, який щодня працює на благо Батьківщини, не втрачає гнучкості та сміливості й бажання дістатися до суті речей. А результати вашої роботи, які з’являються в нових продуктах, технологіях і наукових розробках, нехай буде спрямовано на покращення нашого життя, підвищення загального добробуту в процесі розбудови країни”. Він бажав їм сил, творчої наснаги та міцного здоров’я.
За результатами конкурсу, диплом І ступеня отримали творчий колектив у складі Голендера Володимира, Кірєєва Олександра, Сенчихіна Юрія, Росохи Сергія, Остапова Костянтина та Ткачова Андрія за винахід “Спосіб гасіння пожеж”; творчий колектив у складі Лавренюк Олени, Михалічка Бориса, Пархоменка Володимира-Петра за винахід “Антипірен-отверджувач для епоксидних смол та самозгасаюча епоксіамінна композиція”; творчий колектив у складі Голінька Василя, Чеберячка Юрія, Фрундіна Володимира, Чеберячка Сергія та Радчука Дмитра за винахід “Респіратор та спосіб його виготовлення”.
Диплом ІІ ступеня одержали творчий колектив у складі Абрамова Юрія, Садкового Володимира, Семківа Олега, Собини Віталія за корисну модель “Спосіб побудови смуги підготовки рятувальників”; творчий колектив у складі Костенко Тетяни, Костенко Віктора, Виноградова Анатолія та Зав'ялової Олени за корисну модель “Пристрій для захисту обличчя рятувальника від дії тепла”; творчий колектив у складі Шатова Сергія, Бєлікова Анатолія, Крекніна Кирила, Папірника Руслана за корисну модель “Бульдозер для відновлювальних робіт на транспортних мережах”.
Диплом ІІІ ступеня отримали творчий колектив у складі Цимбала Богдана, Артем՚єва Сергія, Малька Олександра, Шароватової Олени, Розумного Сергія, П՚ятник Тетяни, Бригади Олени, Сарапіни Марини за корисну модель “Термокостюм робітника екструдера для виготовлення паливних брикетів”; творчий колектив у складі Куртова Олександра, Чуяна Владислава за корисну модель “Ствол пожежний ручний пробивний універсальний "ГАРПУН-1"; Мелентьєва Олега за корисну модель “Сонячний портативний дисцилятор води із пневматичним сферичним рефлектором”; творчий колектив у складі Синиці Романа, Анісімова Костянтина за винахід “Морська огороджувальна гідротехнічна споруда”.

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова, Дар'ї Ахмадуліної 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.