RSS

Новини навчальних закладів

25.09.2019
НУЦЗУ

Науковець НУЦЗУ став переможцем міського конкурсу «Молода людина року 2019»

25 вересня у залі Харківської міської ради відбулося нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Молода людина року 2019». Церемонію провів заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко. Серед нагороджених — заступник начальника науково-дослідного центру - начальник відділу організації науково-дослідної роботи науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України, доктор технічних наук Євгеній Рибка. Науковець отримав подяку Харківського міського голови за перемогу у міському конкурсі “Молода людина року” в номінації “Наукова діяльність” та сертифікат на одержання грошової премії у розмірі 5 тисяч гривень.
Цього року конкурс проводився у десяти номінаціях: «Учні установ загальної середньої освіти», «Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти», «Студенти установ вищої освіти III рівнів акредитації», «Студенти (курсанти) установ вищої освіти III -IV рівнів акредитації», «Наукова діяльність», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Діяльність у сфері виробництва, підприємництва», «Діяльність у невиробничій сфері» і «Громадська діяльність». Вік учасників - від 14 до 35 років.
За результатами міського етапу конкурсу були відзначені 10 переможців і 20 лауреатів у кожній з номінацій. За ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса, з 2018 року переможці та лауреати отримають грошові премії в розмірі, відповідно, 5 тис. і 3 тис. Грн.
Довідка. Конкурс «Молода людина року» був заснований у 2001 році. За 19 років існування у ньому взяли участь близько 6,5 тис. осіб. Мета конкурсу - підтримка обдарованої і талановитої молоді, її досягнень у різних сферах наукового, виробничого, суспільного і культурного життя.Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Ігоря Котова

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.