RSS

Новини навчальних закладів

19.04.2019
НУЦЗУ

Представники НУЦЗУ взяли участь у роботі ХIX Міжнародного наукового конгресу «Публічне управління ХХІ ст.: синтез науки та практики»

19 квітня 2019 р. делегація Національного університету цивільного захисту України взяла участь у роботі ХIX Міжнародного наукового конгресу «Публічне управління ХХІ ст.: синтез науки та практики». До її складу увійшли науково-педагогічні працівники кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру – завідувач кафедри, д.держ.упр., проф. Майстро Сергій Вікторович, професор кафедри, д.держ.упр., проф. Крюков Олексій Ігорович і викладач кафедри, к.держ.упр. Лопатченко Інна Миколаївна.
Цей захід відбувся на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Його метою є узагальнення й оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі науки «Публічне управління та адміністрування» і практики державотворення, а також розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інституцій державної влади та місцевого самоврядування.
Представники Університету стали активними учасниками заходу, взявши участі у роботі конгресу за такими напрямами, як публічне управління України: державна політика України в умовах децентралізації влади та управління, територіальна громада у цих вимірах, інституціональні засади соціогуманітарного розвитку держави тощо.

 

 

 

Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.