https://www.high-endrolex.com/10 СТРІЛЕЦЬ СЕРГІЙ КУЛІШ – ЗНОВУ ЧЕМПІОН УКРАЇНИ | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

04.10.2010
ЧІПБ НУЦЗУ

СТРІЛЕЦЬ СЕРГІЙ КУЛІШ – ЗНОВУ ЧЕМПІОН УКРАЇНИ

Спортсмени-стрільці з Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) взяли участь в змаганнях на Кубок України з кульової стрільби, що проходили з 25 по 30 вересня у м. Львів.
У програму змагань входили вправи:

– ГП-4 – пневматична гвинтівка, 40 пострілів стоячи(жінки);
– ГП-6 – пневматична гвинтівка, 60 пострілів стоячи(чоловіки);
– МГ-9 – малокаліберна гвинтівка, 60 пострілів лежачи(чоловіки);
– МГ-5 – малокаліберна гвинтівка, 60 пострілів з трьох положень: лежачи, стоячи, з коліна(жінки);
– МГ-6 – малокаліберна гвинтівка, 120 пострілів з трьох положень: лежачи, стоячи, з коліна(чоловіки).
За результатами особистого заліку високі результати знову показав студент 1 курсу АПБ, майстер спорту України міжнародного класу Сергій Куліш. Він став чемпіоном у вправах ГП-6 (з результатом 597 очок) та МГ-6 (з результатом 1151 очок) і срібним призером у вправі МГ-9 (з результатом 587 очок).
    Друге місце у вправі ГП-6 виборов студент 4 курсу АПБ Дмитро Іванов (з результатом 597 очок).
У фіналі вправи ГП-4 п’яте місце посіла курсант 4 курсу, майстер спорту України міжнародного класу Дарія Шаріпова (з результатом 396 очок), восьме – студентка 3 курсу Тетяна Тарасенко (з результатом 396 очок).
Приємно, що Тетяна Тарасенко та Дмитро Іванов на цих змаганнях вперше виконали норматив майстра спорту України міжнародного класу.

На фото: стріляє Сергій Куліш