https://www.high-endrolex.com/10 ДРУГА СУБОТА ВЕРЕСНЯ –ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

14.09.2010
ЧІПБ НУЦЗУ

ДРУГА СУБОТА ВЕРЕСНЯ –ДЕНЬ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

День фізичної культури та спорту відзначили в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України (м. Черкаси) проведенням спортивних змагань на першість навчального закладу з легкоатлетичного кросу та перетягування канату.

Збірні команди курсів змагалися у бігу на дистанціях 1000 та 3000 метрів. Кращими в обох забігах стали курсанти першого курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності (ФППД).

Друге місце у командному заліку посіла збірна другого курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності (ФПРД), третє місце посіла збірна другого курсу факультету пожежно-профілактичної діяльності.

В особистій першості у бігу на дистанції 1000 метрів переміг курсант 2 курсу ФППД Сергій Бухаров, друге місце посів курсант 1 курсу ФППД Дмитро Чичка, третє місце – студент факультету цивільного захисту та техногенної безпеки Юрій Пономаренко.

Серед жінок перше місце виборола курсант 5 курсу факультету управління (ФУ) Юлія Олішевська, друге місце – курсант 2 курсу ФПРД Марія Великоцька, третє місце – курсант 2 курсу ФПРД Марина Лабунець.

У бігу на дистанції 3000 метрів перше місце виборов курсант 2 курсу ФПРД Фарход Іргашев, друге місце – курсант 1 курсу ФППД Леонід Сотніченко, третє місце – курсант 3 курсу ФПРД Анатолій Домальчук.

У перетягуванні канату кращими стали курсанти другого та третього курсів факультету пожежно-профілактичної роботи. На третьому місці курсанти 3 курсу факультету пожежно-рятувальної діяльності.