https://www.high-endrolex.com/10 Черговий випуск зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

31.05.2024
ІДУ НД ЦЗ

Черговий випуск зовнішніх пілотів (операторів) безпілотних літальних апаратів

 

Кафедрою авіації та авіаційного пошуку і рятування 31 травня проведено випуск 49-ї навчальної групи слухачів з експлуатації безпілотних літальних апаратів (БпЛА) та зовнішніх пілотів (операторів) БпЛА Головних управлінь ДСНС в областях та м. Києві і підрозділів центрального підпорядкування ДСНС.

Слухачі під час навчання:

– ознайомились з основами повітряного права, аеродинаміки та повітряної навігації, авіаційної метеорології;

– оволоділи знаннями з нормативно-правової бази застосування БпЛА, конструкції та експлуатації БпЛА різних виробників, їхніми технічними характеристиками та можливостями, особливостями програмного забезпечення;

– оволоділи навичками безпечного керування БпЛА;

– набули вміння та навички в проведенні авіаційних робіт під час попередження, моніторингу й ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій з використанням БпЛА мультироторного типу І класу «міні» та «мікро».

Слухачами відмічається спрямованість навчального процесу на приведення у відповідність вимогам професійної кваліфікації підготовки фахівців, що залучаються до моніторингу і ліквідації надзвичайних ситуацій  та формування мотивації до постійного самовдосконалення професійної компетентності.

Випускниками висловлено щиру подяку науково-педагогічному складу кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10