https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи ФН-10 | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

24.05.2024
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-10

В період з 13 по 24 травня 2024 року на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних органів виконавчої влади».

Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на якісному рівні підготували реферати із актуальних тем цивільного захисту.

Додатково в години самостійної підготовки слухачі ознайомились з навчально-методичними матеріалами та нормативно-правовими документами з питань цивільного захисту.

На заключному занятті, на якому проводились вихідне тестування та аналіз якості виконання рефератів, приймали участь начальник навчально-методичного відділу Інституту канд. наук з держ.упр., полковник служби цивільного захисту Сергій Павлов, начальник кафедри організації заходів цивільного захисту канд. техн.наук, с.н.с., полковник служби цивільного захисту Сергій Огурцов та викладач кафедри Василь Славецький. На цьому занятті також було проведено обмін думками з організаційних та навчальних питань навчального процесу.

Особливу увагу під час обговорення слухачі приділили практичним аспектам організації заходів цивільного захисту в умовах введеного в України особливого правового режиму воєнного стану. Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання та якісну організацію навчального процесу.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10