https://www.high-endrolex.com/10 Morita Bush Truck: концепт пожежної машини майбутнього! | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Morita Bush Truck: концепт пожежної машини майбутнього!

Японська Morita Corp., відомий виробник пожежної техніки, допрацьовує концепт нового багатофункціонального автомобіля для боротьби з лісовими пожежами у важкодоступних районах, що отримав назву Bush Truck.Автомобіль поєднуватиме функції командного центру та звичайного пожежного розрахунку. Перший показ новинки відбувся ще восени минулого року, але конструкцію досі вдосконалюють. Незважаючи на дещо футуристичний вигляд, автомобіль зовсім працездатний. Регульовані пожежні дула можуть подавати й воду, й піну. Апарат для виготовлення піни входить в обладнання автомобіля, а самі дула можна встановити на кузові так, щоб гасити полум'я прямо з автомобіля.

Дверцята кабіни відкидаються вгору й не заважають екіпажу працювати навколо автомобіля. Задня й бічні стіни відсіку з обладнанням мають гідравлічні приводи.

Однак найцікавіше електронне обладнання автомобіля: він має низку систем навігації і зв'язку, що дозволяють постійно перебувати в контакті й обмінюватися інформацією з іншими бригадами, пожежним вертольотом і штабом. Автомобіль має власну метеостанцію, яка інформує про швидкість і напрям вітру, а генеровані теплові фото місцевості допомагають команді швидше орієнтуватися.

Автомобіль важить близько 11 500 кг у спорядженому стані, його довжина становить 7,2 м, а висота – 3,6 м. Багато реалізованих у концепті підходів буде застосовано в будівництві серійних пожежних автомобілів Morita на шасі багатьох автовиробників.

http://autoline.ua

https://www.high-endrolex.com/10