https://www.high-endrolex.com/10 На базі навчально-спортивного комплексу Університету проводяться практичні заняття на навчальній башті. | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

05.11.2020
ЛДУ БЖД

На базі навчально-спортивного комплексу Університету проводяться практичні заняття на навчальній башті.

У навчально-спортивному комплексі Університету проводяться практичні заняття з дисципліни пожежно-рятувальна підготовка з курсантами Навчально-наукового інституту пожежної та техногенної безпеки.

В умовах карантинних заходів, спричинених коронавірусною хворобою, навчальні групи розділені на дві підгрупи  чисельністю не більше 15 чоловік кожна. Вправи виконуються на свіжому повітрі з урахуванням безпечної відстані між курсантами.
Упродовж цього тижня курсанти 2-го курсу виконували вправу в підйомі по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти за нормативний час. Курсанти 3-го курсу удосконалювали практичні навики роботи з верхолазним спорядженням, а саме спуск та підйом по опорній мотузці.
Відпрацювання таких вправ надасть можливість в подальшому проводити складні рятувальні операції з використанням ручних пожежних драбин та верхолазного спорядження.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10