https://www.high-endrolex.com/10 У ЧІПБ вшанували пам'ять захисників України | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

07.09.2020
ЧІПБ НУЦЗУ

У ЧІПБ вшанували пам'ять захисників України

23 серпня 2019 року Президент України підписав Указ № 621, згідно з яким щороку 29 серпня ми відзначаємо День пам’яті захисників України.

Це рішення прийнято з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців та учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цей день як ніколи покликаний підняти патріотичний дух нашого народу та усвідомити власну відповідальність за долю України. Це зробили, не задумуючись ні на хвилину, випускники нашого навчального закладу Олексій Панченко та Ігор Бойко, які ціною власного життя мужньо і героїчно боронили Батьківщину в зоні проведення антитерористичної операції. Для збереження пам’яті про подвиг Олексія та Ігоря в інституті в 2016 році були встановлені меморіальні дошки.Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава – живим героям!

Слава Україні!

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10