https://www.high-endrolex.com/10 Міжнародна співпраця у царині соціальної роботи | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

02.12.2019

Міжнародна співпраця у царині соціальної роботи

29-30 листопада науково-педагогічні працівники кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи проф. Васянович Г.П., доц. Грицанюк В.В., доц. Нагірняк М.Я., доц. Лозинський А.Ф. взяли участь у VIII Міжнародній науковій конференції «Що принесли соціальній роботі 100 років? Минуле і сучасне соціальної роботи», яка відбулася в рамках Кошицьких днів соціальної роботи в Університеті імені Павла Йозефа Шафарика в м. Кошице (Словацька Республіка).
З актуальними науковими доповідями на пленарному засіданні виступили проф. Васянович Г.П. та доц. Грицанюк В.В., на секційних засіданнях виступали доц. Нагірняк М.Я. та доц. Лозинський А.Ф.

Також було презентовано наш навчальний заклад та обговорено питання щодо перспективи співробітництва кафедри гуманітарних дисциплін та соціальної роботи ЛДУ БЖД з кафедрою соціальної роботи Кошицького університету. Визначено напрями подальшої співпраці, орієнтири щодо підписання Угоди Еразмус+ та активізацію академічної мобільності студентів та викладачів.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10