https://www.high-endrolex.com/10 В Університеті відбулось засідання Вченої ради | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

29.05.2019
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулось засідання Вченої ради

29 травня відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. На порядку денному засідання  було розглянуто питання про стратегічні цілі міжнародної співпраці Університету та завдання структурних підрозділів з підвищення їх ефективності. Ухвалено нову редакцію Положення про диплом з відзнакою, рекомендовано до друку фахові збірники наукових праць.
Колектив вищого колегіального органу Університету розглянув низку навчальних і наукових видань щодо присвоєння їм грифу Вченої ради та рекомендацію до друку.  Члени Ради шляхом таємного голосування затвердили кандидатуру ад’юнкта Богдана Гусара на стипендію Президента України. Окрім того, на вакантну посаду начальника навчально-наукового інституту цивільного захисту обрано доктора технічних наук, доцента Василя Поповича, а на посаду начальника кафедри екологічної безпеки – кандидата технічних наук, доцента Володимира Баланюка. Вчена рада одностайно проголосувала за присвоєння вченого звання доцента кафедри експлуатації транспортних засобів та пожежно-рятувальної техніки Андрію Домініку.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10