https://www.high-endrolex.com/10 З нагоди Дня науки в університеті нагородили кращих науковців | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

20.05.2019
ЛДУ БЖД

З нагоди Дня науки в університеті нагородили кращих науковців

З нагоди Дня науки, який традиційно святкувала вся Україна у п`ятницю, ректор Університету, професор Мирослав Коваль вручив заслужені нагороди науково-педагогічним працівникам нашої alma mater. Сьогодні у Культурно-просвітницький центр прийшли ті, які своєю невтомною, копіткою працею примножують наукові здобутки нашого закладу вищої освіти.
Під час урочистостей Мирослав Стефанович, відзначив найкращих, зокрема нагородив Почесною грамотою ДСНС України доктора технічних наук Василя Поповича та доктора педагогічних наук Оксану Повстин. Грамотами Університету були нагороджені й працівники, які своєю науковою діяльністю протягом навчального року представляли наш навчальний заклад не тільки в Україні, а й на світовій арені, збагачували освітній процес новітніми розробками та програмами, за якими навчаються наші курсанти та студенти.
З доповіддю-звітом про наукову роботу Університету, модернізацію та удосконаленням цього напряму діяльності виступив проректор Університету доктор сільськогосподарських наук Андрій Данилович Кузик. Із доповідями також виступили доктор фізико-математичних наук, професор Роман Мар‘янович Тацій, доктор технічних наук Петро Миколайович Гащук, доктор філологічних наук, професор Олег Володимирович Тищенко та доктор технічних наук, доцент, професор кафедри менеджменту та права у сфері цивільного захисту Зачко Олег Богданович.

Наприкінці заходу ректор Університету побажав усім присутнім творчого натхнення та подальших звершень на науковій ниві.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10