https://www.high-endrolex.com/10 У випускників ЛДУБЖД почався цикл практичних занять на території Львівської нафтобази | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

10.05.2019
ЛДУ БЖД

У випускників ЛДУБЖД почався цикл практичних занять на території Львівської нафтобази

Для курсантів випускних курсів розпочався цикл практичних занять із гасіння пожеж в резервуарах із нафтою та нафтопродуктами на території Львівської нафтобази ПАТ «Концерн Галнафтогаз». Сценарій розвитку пожежі та дії першого КГП моделюються у відповідності до наказу МНС України від 16.02.2004 № 75.
Під керівництвом викладачів кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Романа Сукача та Яреми Великого курсанти мали можливість ознайомитись із оперативно-тактичною характеристикою об’єкта, технологічним процесом зберігання нафтопродуктів, особливостями, що будуть впливати на організацію гасіння пожежі та ускладнювати цей процес. Практична фаза передбачає вирішення пожежно-тактичної задачі черговим караулом у складі двох відділень.

Для курсантів Університету такі заняття є дуже важливими, оскільки саме під час практичних відпрацювань теоретичних навик випускнии Львівського державного університету безпеки життєдільноті готуються до виконання службових дій за призначенням після закінчення начання.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10