https://www.high-endrolex.com/10 Курсанти удосконалюють свої знання на практиці | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

25.10.2011
ЛДУ БЖД

Курсанти удосконалюють свої знання на практиці

Курсанти 4-го курсу інституту пожежної та техногенної безпеки вдосконалили свої теоретичні знання по гасінню пожеж на деревообробних підприємствах. Об’єктом практичного заняття обрали фанерний завод ТзОВ “Язьм”.
  Заняття очолив викладач кафедри пожежної тактики  та аварійно-рятувальних робіт Дмитро Чалий разом з Богданом Штайном. На початку курсанти-рятівники ознайомилися з технологічним процесом виробництва фонери, з небезпечними факторами які можуть спричинити виникнення НС або пожежі.
Згодом, курсанти розділилися на дві групи, кожна з яких відпрацьовувала гасіння пожежі з використання ствола А, та ствола А зі звернутою насадкою. Для ефективного гасіння пожежі АЦ встановили на пожежне водоймище. Для безперебійної подачі води магістральні лінії були прокладені під залізничними коліями, які знаходяться на території данного об’єкту. Наприкінці практичного заняття викладачами Університету були підведені підсумки, вказали на недоліки під час роботи.

 

 

 

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10