https://www.high-endrolex.com/10 Курсанти ЛДУ БЖД стали призерами всеукраїнського турніру з дзюдо | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

25.10.2011
ЛДУ БЖД

Курсанти ЛДУ БЖД стали призерами всеукраїнського турніру з дзюдо

Команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності із дзюдо взяла участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед молоді та дорослих на призи видавництва «Світ Дитини». Чемпіонат проходив на базі спортивного залу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій. До складу збірної команди Львівської область увійшло 30 кращих спортсменів-дзюдоїстів, вихованців спортивних шкіл та клубів області. Змагання проводилися за підтримки управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи «Богатир».
Представили ЛДУ БЖД курсанти С.Белей, А.Супрунюк, М.Іванах, С.Ісаков, О.Сірик та Р.Слободенюк. Тренером команди є викладач кафедри спеціально-рятувальної підготовки та фізичного виховання Юрій Баран.
Наші спортсмени показали хороші результати: С.Белей зайняв ІІ місце у ваговій категорії до 81 кг, С.Ісаков – ІІ місце та О.Сірик – ІІІ місце у ваговій категорії до 66 кг.

Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10