https://www.high-endrolex.com/10 Про хід навчання навчальної групи № ФН-1 | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

12.01.2023
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи № ФН-1

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 року № 1226-р. «Про проходження навчання в Інституті державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту» на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту (працівники чергово-диспетчерських служб міністерств, центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом)». На кафедрі навчалися представники: Міністерства економіки України, Верховного Суду України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Навчання проводилось в режимі on-line в період з 10 по 12 січня 2023 року. За визначений період слухачі успішно виконали програму навчання та на високому рівні виконали індивідуальні завдання (реферати) на актуальну тематику у сфері цивільного захисту.

Додатково в години самостійної підготовки слухачі ознайомились з навчально-методичними матеріалами та нормативно-правовими документами з питань цивільного захисту.

На заключному занятті, яке проводилось методом круглого столу, в якому приймали участь методист навчально-методичного відділу Наталія Добровольська, начальник кафедри організації заходів цивільного захисту к.т.н., с.н.с., полковник служби цивільного захисту Сергій Огурцов та викладач кафедри к.т.н, доцент Валерій Юрченко, було проведено обмін інформацією щодо організації навчального процесу.

По завершенню круглого столу слухачі висловили слова вдячності про якість проведення занять науково-педагогічними працівниками Інституту.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10