https://www.high-endrolex.com/10 Науковці навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ і Поморської Академії (Республіка Польща) провели міжнародну науково-практичну конференцію «Welfare in disposition groups» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

20.10.2022
НУЦЗУ

Науковці навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ і Поморської Академії (Республіка Польща) провели міжнародну науково-практичну конференцію «Welfare in disposition groups»

20 жовтня науковці навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України і Поморської Академії у місті Слупськ (Республіка Польща) провели в режимі онлайн міжнародну науково-практичну конференцію «Welfare in disposition groups». З вітальним словом до учасників наукового форуму звернулась проректор Національного університету-начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська.
Від навчально-науково-виробничого центру з доповіддю «The firefighters and their role in rescuing animals during the war in Ukraine» виступила начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Вікторія Шведун. Матеріали, подані науковцями навчально-науково-виробничого центру, будуть опубліковані в збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції.
До речі, навчально-науково-виробничий центр університету має багату історію співпраці з Поморською Академією у місті Слупськ (Республіка Польща). В академії навчаються студенти українського закладу вищої освіти за програмою подвійних дипломів, а викладачі проходять стажування за програмою підвищення кваліфікації. У 2022 році спільно з Поморською Академією було організовано міжнародні курси «Стратегічне управління в національній безпеці». Також видається сумісний електронний збірник наукових праць «Public administration and state security aspects».

 Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10