https://www.high-endrolex.com/10 Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗУ стала учасницею тренінгу «Правила безбар’єрної комунікації» | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

RSS

Новини навчальних закладів

13.10.2022
НУЦЗУ

Фахівчиня (з гендерної рівності) НУЦЗУ стала учасницею тренінгу «Правила безбар’єрної комунікації»

12 жовтня з метою реалізації завдань Плану заходів із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року у режимі онлайн відбувся тренінг «Правила безбар’єрної комунікації» для відповідальних осіб з гендерних питань структурних підрозділів та закладів вищої освіти ДСНС. Тренінг відбувся за підтримки виконавчої директорки ГО «Безбар’єрність» Оксани Збітнєвої та Сектору гендерної рівності ДСНС. Від Національного університету цивільного захисту України на заході була присутньою фахівчиня (з гендерної рівності) Софія Богомазова.
Під час тренінгу був представлений новий розділ «Етика взаємодії під час стресу», який розміщений у «Довіднику безбар’єрності», а також розглядалися питання щодо особливостей спілкування з людьми з інвалідністю та людьми з порушенням зору на вулиці чи в укритті.

 


Національний університет цивільного захисту України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.

https://www.high-endrolex.com/10