В рамках підготовки до Євро-2012 у Львові відкриють мультимедійний тренінговий центр

В рамках підготовки до Євро-2012, у Львіському державному університеті безпеки життєдіяльності відкриють мультимедійний тренінговий центр.
Тренінговий центр буде оснащений найсучаснішим комп’ютерним, мультимедійним та інтерактивним обладнанням з відповідним програмним забезпеченням. У Центрі передбачена можливість проведення відеконференцій та селекторних нарад, online-з’єднання з національними та міжнародними порталами пошуково-рятувальних та аерокосмічних служб. Це дозволить здійснювати спостереження за тепловими аномаліями, станом повеневої (паводкової) та льодової обстановки, рівнем пожежонебезпечності території України в режимі реального часу.
Директор Інституту цивільного захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Тарас Рак розповів, що основне призначення центру - підготовка майбутніх рятувальників з використанням сучасних інформаційних технологій та проведення спеціальних тренінгів для фахівців системи екстреної допомоги 112.
Відкриття такого тренінгового центру є особливо актуальним в контексті підготовки України до Євро 2012, створення системи 112 та інтеграції України до Європейського механізму цивільного захисту.

Читайте також