https://www.high-endrolex.com/10 Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій - :: Версія для друку

 22.05.2024

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

Конференції та семінари

14.03.2012

ХVІ Всеукраїнська науково-технічна конференція курсантів та студентів "Запобігти, врятувати, допомогти".

Звіт

14 – 15 березня 2012 р. в Національному університеті цивільного захисту України відбулася ХVI Всеукраїнська науково-технічна конференція курсантів та студентів “Запобігти, врятувати, допомогти”.

В роботі ХVI Всеукраїнської науково-технічної конференції прийняли участь курсанти та студенти всіх факультетів Національного університету цивільного захисту України, науково-педагогічні працівники НУЦЗУ, представники Гомельського інженерного інституту МНС Республіки Білорусь, Командно-інженерного інституту МНС Республіки Білорусь, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля. Також, активну участь у роботі конференції прийняли представники Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Національного авіаційного університету ім. М.Е. Жуковського та Харківського національного технічного університету будівництва та архітектури.

Головною передумовою реалізації системи розвитку освіти є створення в Університеті організаційної, методичної й матеріальної бази для наукової діяльності курсантів та студентів як неодмінної складової частини вищої професійної освіти.

Велику увагу розвитку системи науково-дослідної роботи курсантів та студентів НУЦЗУ приділяють Вчена Рада університету та факультетів, Рада молодих вчених, науково-технічна рада, ректорат, факультети, кафедри та науково-дослідні лабораторії Університету.
Практика роботи в цій сфері показує, що в сучасних умовах назріла необхідність в удосконаленні системи організації і розвитку наукової діяльності курсантів та студентів.
Учасники конференції відзначають своєчасність і важливість заходів щодо підтримки наукової творчості курсантів та студентів, проведених в Університеті, підтримують роботу наукового товариства курсантів та студентів по збереженню й розвитку науково-дослідної діяльності курсантів та студентів.

За підсумками доповідей учасники конференції пропонують:


1. Вважати науково-дослідну роботу курсантів та студентів Університету найважливішою складовою частиною освітнього процесу.
2. Звернути увагу на необхідність формування мотивації до дослідницької роботи та сприяння курсантам та студентам в оволодінні науковим методом пізнання.
3. Сприяти вихованню творчого відношення до своєї професії через дослідницьку діяльність.
4. Підтримати діяльність курсантських та студентських наукових гуртків і розвивати нові форми науково-дослідної діяльності курсантів та студентів; участь курсантів та студентів у виконанні наукової роботи на договірній тематиці.
5. Здійснювати відбір талановитих курсантів та студентів, котрі мають здібності до науково-дослідної діяльності, для продовження навчання в ад’юнктурі Університету.
6. Щорічно проводити науково-технічну конференцію курсантів та студентів “Запобігти, врятувати, допомогти” із залученням широкого кола зацікавлених осіб, у тому числі й практичних працівників.
7. Здійснювати співробітництво з науковими товариствами курсантів та студентів інших вузів, вивчати позитивний досвід організації науково-дослідної роботи курсантів та студентів із впровадженням нових форм і методів у свою роботу.
8. Рекомендувати науковим керівникам при роботі над науковими статтями акцентувати увагу на практичній частині роботи з метою вироблення практичних навичок у курсантів та студентів;
9. Рекомендувати при направлені на практику курсантів та студентів у завданнях ураховувати напрацьовані результати з метою подальшого розвитку наукових робіт і застосування їх на практиці.

Матеріали ХVI Всеукраїнської науково-технічної конференції курсантів та студентів “Запобігти, врятувати, допомогти”повернутися до інших конференцій


© 2004-2024 EDU-MNS.org.ua
https://www.high-endrolex.com/10