RSS

Новини навчальних закладів

13.11.2020
ІДУ НД ЦЗ

Про хід навчання навчальної групи ФН-3 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»

 

 Про хід навчання навчальної групи ФН-3 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту».

На виконання вимог розпорядження Кабінету Міністрів України № 1309-р від 21 жовтня 2020 року на кафедрі організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту проводилось навчання зі слухачами категорії «Керівники державних органів та їх заступники».

Навчання проводилось за дистанційною формою в період з 2 по 13 листопада 2020 року. Усі слухачі успішно виконали програму навчання та на високому навчально-методичному рівні виконали випускні роботи на актуальну тематику у сфері цивільного захисту. По завершенню навчання було проведено круглий стіл щодо обміну думками з організаційних та навчальних питань за участю начальника кафедри організації заходів цивільного захисту кандидата технічних наук, с.н.с., полковника служби цивільного захисту Сергія Огурцова.

Слухачі висловили слова щирої вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за отримані знання.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.