RSS

Новини навчальних закладів

27.07.2020
ІДУ НД ЦЗ

Науковці Інституту взяли участь у семінарі

24 липня науковці науково-випробувального центру Інституту державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Тарас Скоробагатько та Сергій Новак  взяли участь у семінарі на тему: “Актуальні питання щодо перехідного періоду на гармонізовані європейські стандарти щодо методів випробувань на вогнестійкість”, який був ініційований Громадською спілкою “Союз інженерів протипожежної безпеки”. Серед учасників заходу були й представники випробувальних лабораторій та виробників вогнезахисних матеріалів.

Під час семінару обговорили питання щодо перспектив впровадження в Україні трьох основоположних європейських стандартів (EN 1363, 1-3 частини), які встановлюють загальні вимоги до методів випробувань будівельних конструкцій на вогнестійкість, альтернативні та додаткові процедури випробувань й метод верифікації вогневих печей. Також учасники заходу детально розглянули основні положення європейського стандарту EN 16623, який визначає вимоги і характеристики реактивних покриттів для вогнезахисту металевих поверхонь.

Отримана в ході семінару інформація у подальшому буде використана під час виконання науково-дослідних робіт, пов’язаних із впровадженням в Україні європейських методів оцінювання вогнестійкості будівельних конструкцій.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.