RSS

Новини навчальних закладів

06.04.2020
НУЦЗУ

Здобувачі вищої освіти факультету пожежної безпеки НУЦЗУ - переможці та призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році

Так, у дистанційному режимі триває ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році. Здобувачі вищої освіти факультету пожежної безпеки НУЦЗУ стали переможцями та призерами наукових змагань.
Диплом I cтупеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 навчального року за спеціальністю «Електричні машини та апарати», що відбувся у Кременчуцькому Національному університеті імені Михайла Остроградського (м. Кременчук), отримав курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Олексій Бодрик за підсумками захисту наукової роботи з теми «Дослідження впливу параметрів електричної мережі на вибір апаратів захисту від короткого замикання у вибухонебезпечних зонах». Науковий керівник – науково-педагогічний працівник кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій факультету пожежної безпеки Олег Кулаков.
Диплом II cтупеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 навчального року в галузi «Енергетика», що вiдбувся у Приазовському державному унiверситетi (м. Марiуполь) отримала курсантка Тетяна Оксьом за підсумками захисту наукової роботи з теми «Оцінка ризиків для забезпечення пожежної безпеки об’єктів ПЕК». Науковий керівник – науково-педагогічний працівник кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій факультету пожежної безпеки Володимир Липовий.
Диплом III cтупеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019/2020 навчального року в галузi «Енергетика», що вiдбувся у Приазовському державному технічному унiверситетi (м. Марiуполь), отримала студентка Вікторія Верескун за підсумками захисту наукової роботи з теми «Пожежовибухонебезпека водневих систем охолодження турбогенераторів електростанцій». Науковий керівник – науково-педагогічний працівник кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій факультету пожежної безпеки Олександра Михайлюк.

 

Прес-служба НУЦЗУ
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.