RSS

Новини навчальних закладів

06.04.2020
НУЦЗУ

Курсанти НУЦЗУ – переможці та призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році

Днями курсанти Національного університету цивільного захисту України здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році з української мови.
Галузева конкурсна комісія визнала кращим дослідження «Дискурс рятувальника та його реалізація в україномовних медіа» вихованців Національного університету цивільного захисту України Людмили Півень та Олександра Короля. Вони — здобувачі вищої освіти 2-го курсу факультету цивільного захисту НУЦЗУ. Їхнім науковим керівником є доцент кафедри мовної підготовки Олена Лептуга. Так, з-поміж 37 конкурсних робіт з усієї України наукова розвідка вихованців кафедри мовної підготовки стала найкращою, а Людмила Півень та Олександр Король отримали диплом І ступеня.
Як зазначив проректор з наукової роботи Володимир Андронов, молоді науковці Національного університету цивільного захисту України в дистанційному режимі станом на 06 квітня 2020 року вже отримали 39 призових місць з різноманітних галузей та спеціальностей: І-х місць – 8, ІІ-х місць – 10, ІІІ-х місць – 21. ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році триває, тож чекаємо на результати!

Прес-служба НУЦЗУ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.