RSS

Новини навчальних закладів

06.03.2020
УкрНДІЦЗ

Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталія Кропивницького з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Чарівні наші жінки!

Щиро вітаю Вас із прийдешнім прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Це по-справжньому світле та весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – любов до рідних, сімейне благополуччя, турботу про дітей, тепло материнських рук, родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Жінка одночасно може бути турботливою мамою, лагідною дружиною, сильним керівником, талановитим науковцем, найгарнішою рятувальницею, надійним професіоналом, воїном, здатним захищати рідну землю. Саме Ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради Вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

Спасибі Вам за Ваш невтомний труд, професіоналізм, старанність, за Вашу теплу усмішку і щирий погляд. Своєю мудрістю Ви оминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до праці – будуєте майбутнє.

Від усього серця бажаю Вам тепла і любові, чудового настрою та міцного здоров’я. Нехай ця чарівна пора року дарує багато добра, позитиву і радості! Бажаю Вам жіночого щастя, гарної долі і багато квітів. А разом з весняними квітами хай в Україні запанує мир!

 

З повагою

начальник УкрНДІЦЗ

генерал-майор служби цивільного захисту          Віталій КРОПИВНИЦЬКИЙ

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.