RSS

Новини навчальних закладів

27.02.2020
ІДУНДЦЗ

Координатор проектів ОБСЕ в Україні та ДСНС України впроваджують проект “Вдосконалення національної системи нормативного регулювання у сфері хімічної безпеки та захисту”

27 лютого Координатором проектів ОБСЕ в Україні і Державною службою України з надзвичайних ситуацій на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту в рамках впровадження проекту “Вдосконалення національної системи нормативного регулювання у сфері хімічної безпеки та захисту” за фінансової підтримки Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки проведено семінар “Впровадження Директиви Севізо ІІІ в Україні”.

Старший співробітник проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні пані Карін РЬОЛЬКЕ відкрила семінар та привітала його учасників. Із вступною промовою виступили директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр ЩЕРБАЧЕНКО і заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи) Віктор МИХАЙЛОВ.

В роботі семінару взяли участь в.о. головного адміністратора Комітету політики у сфері довкілля Організації економічного співробітництва та розвитку пан Бертран ДАГАЛЬЄ, технічний директор Асоціації хімічних підприємств Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії пан Даглас ЛІЧ, представники апарату ДСНС та інших центральних органів виконавчої влади України, Національної Академії Наук України, Федерації роботодавців України, Нафтогазової асоціації України, Союзу хіміків України, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, інших зацікавлених організацій, установ та підприємств.

Метою семінару є сприяння ефективному впровадженню в Україні Директиви Європейського Союзу 2012/18/EU про контроль загроз виникнення значних аварій, пов'язаних із використанням небезпечних речовин (Директива Севізо ІІІ) шляхом залучення широкого кола заінтересованих сторін до обговорення оновленого національного законодавства стосовно безпеки управління об’єктами підвищеної небезпеки в Україні з урахуванням міжнародного досвіду. Впровадження цієї Директиви є одним із зобов'язань, взятих Україною у рамках Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Учасники семінару висловили свої пропозиції щодо внесення змін до законодавства та нормативно-правових актів України, що впроваджують нові порядки ідентифікації, звітності, обліку об’єктів підвищеної небезпеки та розроблення політик запобігання значним аваріям в розрізі їх адаптації до Директиви Севізо ІІІ. Обговорення регуляторних змін, ознайомлення із міжнародним досвідом та кращими практиками у сфері попередження значних аварій, а також обговорення управління ризиками виникнення аварій відбувалося в активній дискусії.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.