RSS

Новини навчальних закладів

23.03.2009
ЧІПБ НУЦЗУ

Довгоочікувана нова пожежна техніка НПРЧ

 

У століття швидкостей і науково-технічного прогресу кожна секунда може стати вирішальною. Тому для надання першої допомоги як на пожежі, так і в разі інших ситуацій, що загрожують життю людей, потрібні транспортні засоби, укомплектовані належним устаткуванням для проведення рятувальних робіт та гасіння пожеж.

Завдяки керівництву Академії здійснилися мрії навчальної пожежно-рятувальної частини: отримано нову пожежну автоцистерну виробництва Прилуцького заводу "Пожмашина" АЦ-40-63Б.02 на шасі ЗІЛ-432921 з дизельним двигуном, що е більш економічним за бензиновий. Цей пожежний автомобіль обладнаний модернізованою насосною установкою НЦП-40/100-У2 з електровакуумним насосом НВЕ-12V, та має можливість доставити до місця пожежі сім осіб бойового розрахунку і 2800 літрів води та 170 літрів піноутворювача. А це, на перевагу від пожежних автоцистерн на шасі ЗІЛ-130, які вже тривалий час експлуатуються в аварійно-рятувальних підрозділах країни, при майже тих самих габаритних розмірах на 500 літрів води більше.

 

Крім цього на ряду з стандартним набором пожежно-технічного обладнання, новий автомобіль укомплектований сучасним аварійно-рятувальним обладнанням, а саме гідроінструментом фірми "WEBER" і комплектом пневматичного обладнання фірми "SAVA".

 

Така сучасна пожежна техніка дає можливість черговим караулам НПРЧ більш ефективно надавати допомогу людям під час гасіння пожеж та реагування на надзвичайні ситуації, а також якісно проводити заняття з курсантами з вивчення дисциплін "Пожежна та аварійно-рятувальна техніка", "Пожежна тактика" та "Організація аварійно-рятувальних робіт".

 

 

 

Старший викладач кафедри техніки

підполковник с.ц.з. С.М.Биченко

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.