RSS

Новини навчальних закладів

27.11.2019
УкрНДІЦЗ

Відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах ДСНС

27 листопада в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар зі співробітниками, відповідальними за облік пожеж і формування масивів карток обліку пожеж у територіальних органах Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Захід відкрив заступник начальника інституту (з цивільного захисту) Віталій Коваленко, який оголосив тему, завдання та регламент роботи семінару.  Із вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу моніторингу, обліку надзвичайних ситуацій та пожеж управління планування, інформаційно-аналітичної роботи та моніторингу Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС Леонід Шрамко. У своєму виступі доповідач коротко зупинився на  практичному застосуванні програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж” під час ведення обліку пожеж та їх наслідків у підрозділах територіальних органів ДСНС, принципах одночасності й однакової періодичності внесення даних.

Впродовж семінару до уваги присутніх були представлені такі доповіді:

-         “Встановлення єдиного підходу до проведення робіт, пов’язаних із обліком пожеж та їх наслідків, забезпечення достовірності та повноти первинних даних про пожежі, вирішення проблеми однозначного тлумачення керівних документів”  начальника відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ Руслана Климася;

-          “Основні зміни в доопрацьованому програмному забезпеченні “Статистичний облік пожеж”, що відбулися за результатами його дослідницької експлуатації, проведеної у підрозділах територіальних органів ДСНС” інженера відділу інформаційно-технічного забезпечення Центру інформаційних технологій Національного університету цивільного захисту України (м. Харків) Сергія Монастирецького;

-         “Обґрунтування логічних взаємозв’язків під час складання карток обліку пожеж, вірне визначення об’єкту пожежі” наукового співробітника відділу досліджень і статистики пожеж НДЦ технічного регулювання УкрНДІЦЗ Алли Одинець.

-         “Інформацію щодо стану підготовки “Посібника з обліку пожеж” начальника відділу досліджень і статистики пожеж науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ Руслана Климася.

У другій частині семінару відбулося практичне навчання у рамках якого Сергій Монастирецький та Алла Одинець пояснили всім присутнім певні аспекти роботи доопрацьованого програмного забезпечення “Статистичний облік пожеж”.

Науково-практичний семінар пройшов на високому фаховому рівні. Атмосфера заходу сприяла конструктивному спілкуванню, учасники дискутували,  обмінювалися ідеями та обговорили подальші шляхи налагодження роботи з обліку пожеж.

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.