RSS

Новини навчальних закладів

07.11.2019
УкрНДІЦЗ

Відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного ринку”

7 листопада у рамках  ІІ Міжнародної спеціалізованої виставки “ELECTRO INSTALL-2019” відбулася друга науково-практична конференція “Електробезпека: адаптація законодавства та основоположних стандартів України до потреб вітчизняного бізнесу”, організована Громадською спілкою “Рада технічних комітетів стандартизації України” та Асоціацією “Укрелектрокабель” за сприянням Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.  

Проведення конференції вже стало значною подією для фахівців електротехнічної галузі, представників громадських організацій, установ, підприємств та асоціацій, діяльність яких пов’язана зі сферою технічного регулювання та ринкового нагляду.

Розпочинаючи роботу форуму, його модератор, заступник начальника інституту (з цивільного захисту) Українського науково-дослідного  інституту цивільного захисту, заступник голови ТК-25 “Пожежна безпека та протипожежна техніка”  Віталій Коваленко оголосив тему, мету та порядок денний.

З вітальним словом до учасників звернулися: заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк та директор департаменту технічного регулювання Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України  Леонід Віткін.

ауково-практична конференція пройшла на високому фаховому рівні. Атмосфера заходу сприяла конструктивному спілкуванню, учасники дискутували,  обмінювалися ідеями та обговорили найбільш проблемні питання щодо адаптації законодавчої бази України до потреб вітчизняного ринку.

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.