RSS

Новини навчальних закладів

08.10.2019
УкрНДІЦЗ

Відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи

8 жовтня в рамках проведення XVIІI Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/Пожтех – 2019” відбулася презентація вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи, організована Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту.

У заході взяли участь представники навчальних закладів, науково-дослідних установ, територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

З привітальним словом до присутніх звернувся начальник УкрНДІЦЗ генерал-майор служби цивільного захисту кандидат технічних наук Віталій Кропивницький. Він зауважив, що кожен територіальний підрозділ ДСНС України славиться та може похвалитися своєю унікальною історією рятувальної справи, багаторічними традиціями, героїчними подвигами пожежників, ексклюзивними фактами, фотоматеріалами тощо. Саме тому, фахівцями УкрНДІЦЗ було проведено роботу зі створення вебсайту з історії розвитку цивільного захисту та рятувальної справи задля збору й систематизації інформації з усіх підрозділів ДСНС України. Історична платформа покликана не тільки продемонструвати унікальну історію кожного підрозділу, але й популяризувати професію рятувальника,  налагодити плідну співпрацю між музеями та регіонами України, зокрема це обмін історичними відомостями, технологіями, ідеями, досвідом тощо.

Більш детально про головну сторінку, структуру сайту та його розділи й підрозділи розповів представник УкрНДІЦЗ Олександр Ткаченко. Доповідач наголосив, що наразі сайт лише розпочинає свою роботу, але в планах зробити цей ресурс максимально інформативним, цікавим, зручним у користуванні та необхідним. Далі фахівець УкрНДІЦЗ Сергій Котельников зупинився на методології пошуку та підбору історичних матеріалів  для  розміщення на вебсайті з історії розвитку  цивільного захисту та рятувальної справи.

Наприкінці заходу учасники домовилися про подальшу плідну співпрацю з метою наповнення  історичного порталу фотографіями, книгами, архівними матеріалами, відеофільмами тощо.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.