RSS

Новини навчальних закладів

30.09.2019
УкрНДІЦЗ

Представник УкрНДІЦЗ взяв участь у спільній нараді з питань дослідження пожеж у місті Ужгород

За ініціативи дослідно-випробувальної лабораторії Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України у Закарпатській області 26 вересня 2019 року на базі Управління ДСНС України у Закарпатській області відбулася спільна нарада на тему: “Дослідження пожеж. Проблемні питання та перспектива розвитку”.

До участі у нараді було залучено керівництво Управління ДСНС України у Закарпатській області, фахівців Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, дослідно-випробувальних лабораторій Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей. Від Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту до участі у нараді було запрошено начальника відділу досліджень і статистики пожеж підполковника служби цивільного захисту Руслана Климася.

Під час роботи обговорювалися проблемні питання взаємодії слідчих Національної поліції та органів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки ДСНС України в розслідуванні злочинів і проступків, пов’язаних із пожежами; задля підвищення професійного та методичного рівня спеціалістів дослідно-випробувальних лабораторій завідувачем науково-дослідної лабораторії пожежної безпеки Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Віталієм Петровським було представлено методи дослідження пожеж автотранспортних засобів; під час розгляду результатів досліджень пожеж, що становлять науково-практичний інтерес, до уваги присутніх заступником начальника ДВЛ Івано-Франківської області Іллєю Гальським було представлено дослідження по пожежі, що виникла в цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ”, а начальник ДВЛ Закарпатської області Павло Вознюк розповів про результати дослідження пожежі на одному з об’єктів ПАТ “Берегівський радіозавод”.

Підсумком жвавого обговорення проблемних питань учасниками наради було визначено шляхи покращення взаємодії між установами Закарпатської області під час дослідження пожеж і встановлення причин їх виникнення.

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.