23.09.2020

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

17.09.2019
УкрНДІЦЗ

Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника

Привітання начальника Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту з нагоди професійного свята – Дня рятівника

 

Шановні колеги, ветерани, працівники цивільного захисту та аварійно-рятувальних служб!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого професійного свята –

Дня рятівника!  

Рятувальник   – одна з найскладніших та найблагородніших професій покликана захищати населення і території держави від проявів природних лих та техногенних катастроф. Саме рятувальники частіше за все є останньою надією для людей які потрапили в біду при землетрусах, повенях, аваріях та пожежах. Щороку своїми вмілими, професійними та злагодженими діями рятувальники по всій країні рятують тисячі життів, а це найцінніше що є у людини.

Кожен рятувальник у своє професійне свято із почуттям гордості відчуває особисту причетність до вирішення загальнодержавного важливого питання – забезпечення надійного захисту населення та матеріальних цінностей.

Бажаю усім нам міцного здоров’я, сімейного щастя та благополуччя,  успіхів у роботі, щоб отримані вміння та знання застосовувалися ефективно та своєчасно, а людська вдячність нехай стане невичерпним джерелом сили для служіння на благо України.

 

З повагою

начальник УкрНДІЦЗ

генерал-майор служби цивільного захисту                   Віталій Кропивницький

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2020 EDU-MNS.org.ua