RSS

Новини навчальних закладів

12.09.2019
НУЦЗУ

Науковці НУЦЗУ стали учасниками фінального етапу конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки


27-30 серпня на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту відбувся 1-й відбірковий (заочний) етап VI конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки. Активними учасниками конкурсу стали науковці Національного університету цивільного захисту України. За результатами першого етапу конкурсу винахідницькі роботи “Спосіб раннього виявлення осередку пожежі” (автори: Калугін В.Д., Лєвтєров О.А., Тютюник В.В.) та “Спосіб гасіння пожежі мобільним роботом” (автори: Поспєлов Б.Б., Андронов В.А., Рибка Є.О., Карпець К.М., Коссе А.Г., Горінова В.В.) були визнані такими, що відібрані до участі у фінальному етапі.
Так, 11 вересня заступник начальника центру-начальник відділу організації науково-дослідної роботи науково-дослідного центру НУЦЗУ Євгеній Рибка та доцент кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту Олександр Лєвтєров презентували свої винахідницькі роботи.
До речі, до складу конкурсної комісії увійшов Євгеній Рибка.Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото — Євгенія Рибки

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.