RSS

Новини навчальних закладів

11.09.2019
УкрНДІЦЗ

В УкрНДІЦЗ відбувся фінальний етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки

11 вересня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся фінальний  (очний) етап 6-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Захід відкрив начальник інституту Віталій Кропивницький, який привітав учасників та побажав усім плідної й конструктивної роботи.

Загалом у Конкурсі взяли участь 24 роботи, з яких на фіналі було представлено лише 11:

- “Протипросідальний упор” АРЗ СП У ДСНС у Черкаській області;

- “Автомобіль енергонасосний АЕН-68/27” АРЗ СП ГУ ДСНС у Київській області;

- “Пристрій для відкачування води ПВВ-300” АРЗ СП ГУ ДСНС у Київській області;

- “Газовідвід для пожежних автомобілів на магнітних кріпленнях” 54-ДПРЧ ГУ ДСНС у Луганській області;

- “Комплект блок-підставок для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при можливих ДТП та руйнуванні будівельних конструкцій, удосконалений” 6-ДПРЧ ГУ ДСНС у Харківській області;

- “Пристрій для змотування, перекантовки пожежних рукавів та нав’язування головок пожежних рукавів” 69 ДПРЧ 21 ДПРЗ ГУ ДСНС у Донецькій області;

- “Комплекс установок для проведення випробування пожежних рукавів” Вище професійне училище  ЛДУБЖД (м. Вінниця);

- “Пристрій для орієнтації в умовах обмеженої видимості” Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України;

- “Спосіб раннього виявлення осередку пожежі” Національного університету цивільного захисту України;

- “Спосіб гасіння пожежі мобільним роботом” Національного університету цивільного захисту України;

- “Комбінований метод знищення ВНП, як економічний спосіб виконання імплементаційної угоди між кабінетом міністрів України та організацією НАТО підписаної 21.09.2011 року у Брюсселі” ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Після презентації усіх раціоналізаторських робіт члени журі Конкурсу визначили переможців у кожній номінації.

У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” перемогла раціоналізаторська робота “Автомобіль енергонасосний АЕН-68/27” (автори: Шумигора С.А., Філіпчук В.В., АРЗ СП ГУ ДСНС у Київській області).

2-ге місце –  раціоналізаторська робота “Газовідвід для пожежних автомобілів на магнітних кріпленнях” (автор: Болото В.В., 54-ДПРЧ ГУ ДСНС у Луганській області).

3-тє місце – раціоналізаторська робота “Протипросідальний упор” (автор: Вознюк С.В., АРЗ СП У ДСНС у Черкаській області).

У номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту” перемогла раціоналізаторська “Комплекс установок для проведення випробування пожежних рукавів” (автори: Говорущак М.Г., Гнусарьков Р.В., Радзіонов С.М., Вище професійне училище ЛДУБЖД (м. Вінниця)).

2-ге місце – раціоналізаторська  робота “Пристрій для орієнтації в умовах обмеженої видимості” (автори: Лагно Д.В., Бас О.В., Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України).

3-тє місце – раціоналізаторська  робота “Спосіб раннього виявлення осередку пожежі” (автори: Калугін В.Д., Лєвтєров О.А., Тютюник В.В., Національний університет цивільного захисту України).

Підсумовуючи захід, Заступник Голови Організаційного комітету Конкурсу, заступник начальника інституту Віталій Коваленко подякував усім учасниками конкурсу за участь та зазначив, що офіційне нагородження переможців відбудеться під час проведення ”Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех-2019”.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.