16.12.2019

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

20.06.2019
ІДУЦЗ

Засідання Вченої Ради Інституту – як атрибут закінчення 2018-2019 навчального року

20 червня 2019 року відбулося чергове засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут). На засіданні розглянуто питання діяльності аспірантури в 2018-2019 навчальному році як структурного підрозділу Інституту (доповідач: т.в.о. завідувача аспірантури, кандидат наук з державного управління Мірко Н.В.). Про результати звітування аспірантів щодо виконання їхніх індивідуальних планів роботи на кафедрі державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами доповіла завідувач кафедри, доктор наук з державного управління, професор Терент’єва А.В.

Уже традиційно наприкінці навчального року обговорюються результати навчально-методичної роботи. З даного напряму роботи доповіла т.в.о. начальника навчально-методичного відділу, майор служби цивільного захисту Біляєва О.В.

Під час засідання Вченої Ради Інституту увага була зосереджена також на наукових питаннях, зокрема щодо: стану підготовки до ХХІ Всеукраїнської наукової конференції на тему: «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку»; розгляду заявки та технічного завдання на виконання НДР кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення; розгляду теми НДР «Наукове обґрунтування змісту навчання з адміністрування діяльності структурних підрозділів ДСНС України» (шифр – «Адміністрування»).

За результатами розгляду, винесених на засідання Вченої ради кадрових питань, таємним голосуванням на посаду доцента кафедри державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами обрано кандидата наук з державного управління, підполковника служби цивільного захисту Кропивницького Романа Станіславовича.

На Вченій раді Інституту схвалено навчальну програму підготовчих курсів для проходження атестації щодо вільного володіння державною мовою, освітньо-професійні програми, навчальні та робочі навчальні плани для забезпечення навчального процесу у 2019-2020 н.р.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2019 EDU-MNS.org.ua