RSS

Новини навчальних закладів

16.05.2019
НУЦЗУ

До Дня науки в НУЦЗУ пройшла низка заходів

16 травня напередодні Дня науки у Національному університеті цивільного захисту України було проведено і підбито підсумки конкурсів на кращі монографію та виставковий науковий експонат університету, а також заохочено найталановитіших науковців закладу вищої освіти.
Вітаючи всіх людей науки, тимчасово виконуючий обов’язки ректора університету полковник служби цивільного захисту Володимир Коврегін побажав, щоби всі учасники науково-дослідної діяльності були задоволеними від отримуваних результатів власних наукових досліджень та вагомих успіхів на науковій ниві.
Як зазначив проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов, конкурси на кращі монографію та виставковий науковий експонат мають за мету активізувати наукову діяльність серед науково-педагогічних працівників університету, розвивати науково-дослідну базу, вдосконалювати виставкову діяльність, виявляти та заохочувати найбільш талановитих і перспективних науковців-авторів кращих монографій та виставкових наукових експонатів університету. Організатором заходів є відділ організації науково-дослідної роботи університету. За словами полковника Андронова, такі конкурси у навчальному закладі проводяться вдев'яте, тому кожна кафедра та науково-дослідна лабораторія готувалися до нього протягом навчального року.
Минулий рік ознаменувався тим, що протягом 2018 року в спецрадах університету здійснено захист п'яти докторських та чотирнадцяти кандидатських дисертацій. На базі НУЦЗУ було проведено 5 наукових конференцій міжнародного та всеукраїнського рівнів. Протягом року було підготовлено та подано 64 заявки й отримано 57 патентів на винаходи та корисні моделі.
За сумлінне виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, досягнення значних успіхів в науковій та освітній діяльності та з нагоди відзначення Дня науки Подякою ДСНС України та Почесною грамотою ДСНС України нагороджено Костянтина Карпця, провідного наукового співробітника відділу організації науково-дослідної роботи, і Юрія Абрамова, головного наукового співробітника науково-дослідного центру. Почесним знаком Національного університету цивільного захисту України медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти та науки» відзначено Вікторію Горінову, старшого наукового співробітника відділу організації науково-дослідної роботи.

За результатами конкурсу «Кращий виставковий науковий експонат» визнано переможцями та нагороджено дипломом III ступеня автора виставкового наукового експонату «Програмно-імітаційний комплекс «Система управління екологічною безпекою міста під час надзвичайної події на полігоні ТПВ»» Володимир Колосков; дипломом III ступеня - авторський колектив виставкового наукового експонату «Пристрій для проведення деконтамінації» у складі Максима Кустова, Євгена Слєпужнікова та Олени Тарахно; дипломом II ступеня - авторський колектив виставкового наукового експонату «Дослідження процесу примусової дегазації резервуарів зберігання світлих нафтопродуктів» у складі Володимира Олійника, Наталії Коровникової, Олексія Роянова; дипломом II ступеня - авторський колектив виставкового наукового експонату «Система придушення полум’я і деструкції осередків займань речовин акустичним полем» у складі Олександра Лєвтєрова, Вадима Тютюника; дипломом I ступеня - авторський колектив виставкового наукового експонату «Прилад для дослідження осадження вогнегасних аерозолів» у складі Олександра Дерев'янка,Олександра Литвяка, Олега Маркова.
За підсумками конкурсу «Краща монографія» визнано переможцями та нагороджено дипломами авторський колектив монографії «Підвищення ефективності виконання заходів з охорони праці та екологічної безпеки під час експлуатації шнекових екструдерів» у складі Богдана Цимбала, Сергія Артем'єва, Олександра Малька, Олени Шароватової; авторський колектив монографії «Державне управління підготовкою фахівців служби цивільного захисту: теорія та практика» у складі Юлії Харламової, Вікторії Шведун, Світлани Руденко; авторський колектив монографії «Разработка конструктивных методов повышения эффективности автоматического обнаружения возгораний в компрессорных станциях газотранспортных систем Украины» у складі Бориса Поспєлова, Володимира Андронова, Руслана Мелещенка, Євгенія Рибки, Костянтина Карпця.
 Молоді науковці університету взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році за 44 галузями. Цьогоріч 56 вихованців НУЦЗУ стали переможцями і призерами конкурсу. Так, дипломами І ступеня нагороджено – 7 молодих науковців університету, дипломами ІІ ступеня – 11 і ІІІ ступеня – 38 вихованців навчального закладу.
Тож вітаємо наших науковців та бажаємо їм плідних результатів на науковій ниві!

 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото – Ігоря Котова 

 
 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.