RSS

Новини навчальних закладів

10.05.2019
ЛДУ БЖД

У випускників ЛДУБЖД почався цикл практичних занять на території Львівської нафтобази

Для курсантів випускних курсів розпочався цикл практичних занять із гасіння пожеж в резервуарах із нафтою та нафтопродуктами на території Львівської нафтобази ПАТ «Концерн Галнафтогаз». Сценарій розвитку пожежі та дії першого КГП моделюються у відповідності до наказу МНС України від 16.02.2004 № 75.
Під керівництвом викладачів кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Романа Сукача та Яреми Великого курсанти мали можливість ознайомитись із оперативно-тактичною характеристикою об’єкта, технологічним процесом зберігання нафтопродуктів, особливостями, що будуть впливати на організацію гасіння пожежі та ускладнювати цей процес. Практична фаза передбачає вирішення пожежно-тактичної задачі черговим караулом у складі двох відділень.

Для курсантів Університету такі заняття є дуже важливими, оскільки саме під час практичних відпрацювань теоретичних навик випускнии Львівського державного університету безпеки життєдільноті готуються до виконання службових дій за призначенням після закінчення начання.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.