RSS

Новини навчальних закладів

25.04.2019
НУЦЗУ

Результати участі членів наукового товариства кафедри ПМ та ТЗНС у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

 

Доброю традицією стала участь курсантів та студентів у роботі наукового товариства кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища НУЦЗ України. З цієї нагоди доцільно підбити підсумки діяльності товариства за навчальний рік.

 

Впродовж навчального року у роботі товариства під керівництвом викладацького складу кафедри приймали участь триналцять студентів, курсантів та молодих вчених.

Основні результати здійснених досліджень лягли в основу 13 студентських наукових робіт, що взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2018/2019 н.р.

21 березня 2019 року курсанткою 3-го курсу Ксенією Нужною разом зі студентом Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка Віталієм Суботою виборено ІІІ призове місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія».

28 березня 2019 року студенти 2-го курсу Руслан Марчук та Діана Воробйова перемогли у конкурсі зі спеціальності «Транспортні технології», що проходив у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського, та отримали два дипломи ІІІ ступеня.

18 квітня 2019 року авторським колективом з Руслана Марчука та Діани Воробйової також взято участь у конкурсі зі спеціальності «Енергетичне машинобудування», що відбувся у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», та вибороли ІІІ місце, отримавши два дипломи.

Результати їх досліджень апробовані на низці науково-практичних конференціях міжнародного і всеукраїнського рівнів, проведених у провідних ВНЗ міст України – Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Полтава, Кременчук і Глухів, та висвітлені у їх матеріалах у виді тез понад 20 доповідей.

Також ці результати знайшли використання у науково-дослідній діяльності відділу водневої енергетики Інституту проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України та у навчальному процесі кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища НУЦЗ України, що підтверджено відповідними довідками.

Молоді науковці звітували про результати своїх досліджень у ході проведення засідання Секції 7. «Природничо-наукові аспекти цивільного захисту» в рамках Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту» (10 квітня 2019 року). Всього у програмі секції було заплановано та заслухано 12 доповідей.

Доповіді Руслана Марчука, Діани Воробйової та Марії Солод визнано найкращими.

Ми бажаємо курсантам і студентам подальших успіхів і досягнень у їх науковій діяльності, сподіваємось на подальше розширення їх наукових інтересів.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.