03.06.2020

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

25.04.2019
НУЦЗУ

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта"

Студент та курсант НУЦЗ України посіли 2 місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта" Правильний професійний вибір особистості, який відповідає сучасним викликам розбудови незалежної держави, конкуренції фахівців на ринку праці та враховує інтереси й потреби людини, має соціальне і економічне значення, а також є вагомим чинником її самореалізації.

З одного боку, здійснення професійної орієнтації потрібно починати вже в початковій школі, але, з другого, перед педагогами ще не стоїть завдання допомогти дитині самовизначитися, оскільки це не є ближньою перспективою для молодшого школяра. Проте цей період є сенситивним для ознайомлення учнів з різними професіями, формування в них позитивного ставлення до трудової діяльності, виявлення інтересу до певної професійної сфери, розвиток якостей, які стануть основою для вибору майбутньої професії; базою для організації профдіагностики, профвибору в підлітковому та юнацькому віці. Такі питання було порушено вихованцями нашого університету, курсантом 3 курсу Олександром Фільчуком та студентом 3 курсу Дмитром Філобоком факультету оперативно-рятувальних сил під час захисту конкурсної наукової роботи у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського. До захисту галузевою комісією було відібрано та допущено 20 найкращих робіт серед 80 надісланих. Тож майбутні рятувальники пройшли у другий тур та за результатами представлення наукового дослідження посіли 2 місце.

Це велике досягнення, адже комісією було відзначено наших конкурсантів одних з кращих серед виступаючих з проблем початкової освіти.

 

 

 

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2020 EDU-MNS.org.ua