RSS

Новини навчальних закладів

25.04.2019
НУЦЗУ

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта"

Студент та курсант НУЦЗ України посіли 2 місце у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Початкова освіта" Правильний професійний вибір особистості, який відповідає сучасним викликам розбудови незалежної держави, конкуренції фахівців на ринку праці та враховує інтереси й потреби людини, має соціальне і економічне значення, а також є вагомим чинником її самореалізації.

З одного боку, здійснення професійної орієнтації потрібно починати вже в початковій школі, але, з другого, перед педагогами ще не стоїть завдання допомогти дитині самовизначитися, оскільки це не є ближньою перспективою для молодшого школяра. Проте цей період є сенситивним для ознайомлення учнів з різними професіями, формування в них позитивного ставлення до трудової діяльності, виявлення інтересу до певної професійної сфери, розвиток якостей, які стануть основою для вибору майбутньої професії; базою для організації профдіагностики, профвибору в підлітковому та юнацькому віці. Такі питання було порушено вихованцями нашого університету, курсантом 3 курсу Олександром Фільчуком та студентом 3 курсу Дмитром Філобоком факультету оперативно-рятувальних сил під час захисту конкурсної наукової роботи у Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського. До захисту галузевою комісією було відібрано та допущено 20 найкращих робіт серед 80 надісланих. Тож майбутні рятувальники пройшли у другий тур та за результатами представлення наукового дослідження посіли 2 місце.

Це велике досягнення, адже комісією було відзначено наших конкурсантів одних з кращих серед виступаючих з проблем початкової освіти.

 

 

 

 

 

 

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.