28.05.2020

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

25.02.2019
НУЦЗУ

Уперше в НУЦЗУ відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку»

22 лютого 2019 року у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 НУЦЗУ відбувся перший в Україні захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління саме за спеціальністю 25.00.05 – державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку.
Так, захистив своє дисертаційне дослідження Омаров Азад Енвер огли з теми «Механізми формування та реалізації державної політики екологічної безпеки України». Науковий консультант – професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор Крюков Олексій Ігорович.
Вітаємо дисертанта та його наукового консультанта, бажаємо їм подальших новаторських успіхів на теренах науки і творчої наснаги у досягненні її вершин!

 

Навчально-науково-виробничий центр

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2020 EDU-MNS.org.ua