RSS

Новини навчальних закладів

25.02.2019
НУЦЗУ

Уперше в НУЦЗУ відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку»

22 лютого 2019 року у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 НУЦЗУ відбувся перший в Україні захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління саме за спеціальністю 25.00.05 – державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку.
Так, захистив своє дисертаційне дослідження Омаров Азад Енвер огли з теми «Механізми формування та реалізації державної політики екологічної безпеки України». Науковий консультант – професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор Крюков Олексій Ігорович.
Вітаємо дисертанта та його наукового консультанта, бажаємо їм подальших новаторських успіхів на теренах науки і творчої наснаги у досягненні її вершин!

 

Навчально-науково-виробничий центр

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.