RSS

Новини навчальних закладів

22.02.2019
НУЦЗУ

В НУЦЗУ розширено провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні

Відповідно до наказу МОН України від 21.02.2019 р. № 158-л «Про ліцензування освітньої діяльності» в Національному університеті цивільного захисту України було проліцензовано підготовку здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» (з можливістю здійснювати підготовку іноземців та осіб без громадянства) із загальним ліцензованим обсягом 200 осіб (очна та заочна форми навчання).
Крім того, в НУЦЗ України вже здійснюється підготовка за другим (магістерським) освітнім рівнем та третім освітньо-науковим рівнем (доктор філософії) за цією спеціальністю.
Тож, НУЦЗ України запрошує на навчання за спеціальністю 183 «Технології захисту навколишнього середовища» за першим (бакалаврським) рівнем у галузі знань 18 «Виробництво та технології». Для вступу необхідно надати сертифікати з таких конкурсних предметів ЗНО, як українська мова та література, математика та на вибір - біологія або історія України.
Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:
(057) 707-34-31, +38-050-977-38-99, +38-068-194-60-62.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.