RSS

Новини навчальних закладів

30.01.2009
ЛДУ БЖД

У Львівському держуніверситеті безпеки життєдіяльності відкрили сучасний навчальний комплекс «Безпеки дорожнього руху»

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відкрили один сучасний навчальний комплекс «Безпеки дорожнього руху».
Тут здобуватимуть знання курсанти, студенти та населення з питань організації безпеки дорожнього руху, а також вивчатимуться дисципліни за напрямом «Транспортні технології», який нещодавно відкритий у нашому навчальному закладі.
Кабінет обладнано з використанням новітніх засобів навчання, зокрема: сучасними комп’ютерами зі спеціальним програмним забезпеченням розробленим фахівцями університету та інтерактивною дошкою з мультимедійним проектором.
Начальник Факультету Тарас Рак зазначив: «Крім підготовки фахівців з напряму транспортна безпека для підрозділів МНС, МВС та Мінтрансу спільно з обласною Державтоінспекцією вивчається питання навчання школярів правилам дорожнього руху використовуючи навчальну базу нашого університету. Маємо надію, що заняття у цьому комплексі зможуть в подальшому покращити сумну статистику ДТП»
У своєму звернені до журналістів начальник ВРЕР УДАІ м. Львова Ігор Клепач зазначив: «Такий комплекс зустрічається вперше серед вищих навчальних закладів. Я постійно спостерігаю за динамічним розвитком Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та даю керівництву та науково-педагогічному персоналові найвищу оцінку. Впевнений, шо заняття у такому навчальному комплексі принесуть неабияку користь та забезпечать учнів твердими знаннями».

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.