RSS

Новини навчальних закладів

28.08.2018
ІДУЦЗ

Розпочався триденний семінар за темою: «Готовність до стихійного лиха і реагування на нього»

У рамках реалізації співпраці ДСНС і Штабу командування Збройних Сил США в Європі на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту 27 серпня 2018 року розпочався триденний семінар за темою: «Готовність до стихійного лиха і реагування на нього».

У семінарі передбачено участь представників Федерального агентства з управління у надзвичайних ситуаціях (Federal Emergeny Management Agency or FEMA), Національної гвардії штату Каліфорнія (California National Guard), Армійського корпусу інженерів Сполучених Штатів Америки, задіяний у програмі цивільно-військової готовності до надзвичайних ситуацій (USACE Civil Military Emergency Preparedness or CMEP) та Центру цивільно-військового співробітництва (Center for Civil-Military Relations or CCMR), а також Національної поліції України, Національної гвардії Україні, апарату ДСНС, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС, Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр ДСНС України», Головного управління ДСНС України у м. Києві та Державної прикордонної служби.

Сполучені Штати Америки є важливим партнером для України з питань планування та попередження надзвичайних ситуацій, підтвердженням цьому є продуктивна двостороння взаємодія, яка має тривалий період. Сучасний світ створює нові виклики і загрози, як природного, так і техногенного характеру. Небезпеки змушують нас бути в постійній готовності до своєчасного реагування. Важливим є співпраця і обмін досвідом між країнами щодо вирішення питань з реагування на надзвичайні ситуації.

В перший день учасники семінару ознайомилися із Програмою готовності цивільних і військових органів до надзвичайних ситуацій Сполучених Штатах Америки, станом ліквідації нещодавніх стихійних лих в Україні, які вимагали узгодження дій між багатьма міністерствами і відомствами, а також з іншими питаннями організації ліквідації надзвичайних ситуацій в США та Україні.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.