RSS

Новини навчальних закладів

26.06.2018
ІДУЦЗ

25 червня 2018 року в ІДУЦЗ проведено підсумкове засідання Методичної ради Інституту

25 червня 2018 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту під головуванням заступника начальника Інституту (з навчальної та методичної роботи) полковника служби цивільного захисту Єременка С.А. проведено підсумкове засідання Методичної ради Інституту.

На засіданні були присутні науково-педагогічні працівники Інституту, представники навчально-методичного відділу Інституту, а також запрошені начальник Інституту Волянський П.Б., помічники начальника Інституту Шевченко І.О., Пліса О.Г., Павлова О.С. та представники наукового відділу Інституту і науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту.

Обговорювались наступні питання:

Аналіз виконання рішень попередніх засідань Методичної ради.

Комплексний аналіз стану виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо планів комплектування Інституту за 2014 - 2018 роки.

Загальна інформація про виконання навчального навантаження та кількість слухачів, що пройшли навчання в ІДУЦЗ у 2014 - 2018 роках (за різними видами навчання).

Стан виконання наказу ДСНС від 19.12.2017 № 683 “Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС у 2018 році”.

Аналіз впровадження у навчальний процес Інституту нових форм і методів навчання.

Розгляд та затвердження звітів кафедр за 2017/2018 навчальний рік. Аналіз, синтез та пропозиції щодо роботи навчальних підрозділів за період з 2014 по 2018 рік.

Узагальнена інформація щодо комплексного питання імплементації в ІДУЦЗ наказу Міністерства освіти і науки України від 19.03.2018 № 253 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.10.2017 № 1432”.

Розгляд та схвалення навчальних та робочих програм на 2018/2019 навчальний рік.

Про готовність до вступної компанії 2018 року.

Підведення підсумків конкурсу «Кращий викладач року».

Сучасний стан навчальної та методичної роботи в ІДУЦЗ (досягнення, проблемні питання, шляхи їх вирішення та перспективи удосконалення) з урахуванням сучасних вимог Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Основні завдання науково-педагогічних працівників Інституту на наступний навчальний семестр.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.