RSS

Новини навчальних закладів

19.10.2017
ІДУЦЗ

В Національному університеті харчових технологій проведено виїзне заняття за темою: «Система забезпечення пожежної безпеки в Україні»

17 жовтня 2017 р. в Національному університеті харчових технологій доцентом кафедри організації управління у надзвичайних ситуаціях Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, к.т.н., доцентом, с.н.с. Гудовичем Олегом Денисовичем проведено виїзне заняття за темою: «Система забезпечення пожежної безпеки в Україні». На лекції були присутні науково-педагогічні працівники Університету та студенти.

В процесі заняття було розглянуто питання нормативно-правового забезпечення пожежної безпеки в Україні, надано характеристику системам попередження пожежі, протипожежного захисту та організаційно-технічних заходів, крім того проведено обговорення наказу МОН від 15.08.2016  № 974 «Про затвердження правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України», визначено основні обов’язки  в сфері пожежної безпеки посадових осіб і відповідальних за пожежну безпеку, дії студентів та персоналу в разі загрози або виникнення пожежі.

Гудович О.Д.  надав відповіді на численні запитання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Коментарів іще немає. Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини навчальних закладів

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.